Rehability Premium ponuka platí len pre Teba do 31.08.2023 – zisti viac

Získaj Rehability Premium

Ponuka platí len do 31.08.2023

Exkluzívna ponuka pre účastníčky Výzvy /TRI/ pravidlá zdravej ženy! Buď súčasťou programu, ktorý Ťa prakticky vybaví cvičením a informáciami, ktoré potrebuje dnes počuť každá žena!

Trojdnova vyzva s Trinity Concept
Trojdnova vyzva s Trinity Concept

Rehability Premium

Získaj to najlepšie z Trinity! Od Septembra začíname, a v nových návykoch ťa podporíme! 

Čo získaš s Rehability Premium? 

Začíname 11. septembra. 

Vďaka Rehability Premium ušetríš až 160 €!

Cena: 149,90 € 309,90 €

Prémiový obsah za jedinečnú cenu

Čo všetko získaš? 

  • Rehability:8-týždňový online program, ktorý prebieha v reálnom čase. Je zameraný na vedomý pohyb a regeneráciu tela – so zameraním na panvové dno. Cieľom Rehability je získať silu a flexibilitu po období plnom výziev a pripraviť tak telo na fungovanie v bežnom živote prirodzene bez stresu, bez obmedzení a bolesti. Hodnota Rehability 149,90 €. Vybrané workshopy z nášho nového programu Infinity Hnev, kde dostaneš prístup k cvičeniam a meditácia, ktoré sa sústredia na uvoľňovanie a pochopenie našich emócií. Hodnota bonusu 100 €.
  • Exkluzívny webinar Žena a tradičná čínska medicína s expertkou Zuzanou Šajmovičovou: tento webinár by som chcela dopriať každej žene, ak trpíš tým, že nevieš dať samú seba ako prioritu tento webinár Ti dá jednoznačnú odpoveď. Hodnota webináru 30 €.
  • Univerzálny jedálniček pre ženy, nielen po pôrode od výživovej terapeutky, aby sme ti čas v Rehability zefektivnili pripravili sme ti rovno inšpiráciu k zdravému stravovaniu. Hodnota jedálnička 30 €.
  • Spolu s Rehability Premium získaš vedenú 24/7 podporu intímnej ženskej skupiny, ktorá Ti pomôže udržať sa v pravidelnom tréningu a radikálne zmeniť tvoje staré pohybové navyky na nové rituály, ktoré si budeš naplno užívať.

 

Cena: 149, 90 €

309,90 €

Základné informácie v skratke

Začíname už 11. septembra 2023

Odomkni svoj potenciál s Rehability Premium – začíname 11. septembra. 

Referencie

Veronika, program Rehability
⭐⭐⭐⭐⭐

"Cítim radosť a vďačnosť, keď sa pozriem na rozdiel medzi fotkami. Ďakujem za čas tvoj čas, energiu, ktorú dokážeš "poslať k nám"."
Barbora, program Infinity
⭐⭐⭐⭐⭐

"Je krásne to, čo robíte a hlavne je to príjemné, vecné a také skutočné. ŽIADNE vymyslené sľuby a marketingové lákače na veľa klientiek a rýchlo chudnuci efekt."
Lucia, program Gravidity
⭐⭐⭐⭐⭐

"Páči sa mi celý koncept Trinity, dáva mi to zmysel, vidno, že lektorky rozumejú veciam, ktoré ďalej šíria. Získala som prakticke priklady ako pracovať so svojim telom, aby mu bolo lepšie."
Previous slide
Next slide

Rehability Premium

Exkluzívna ponuka pre všetky ženy z 3-dňovej výzvy. Platí len do 31.08.2023!

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM