INFINITY

/ každá žena má nekonečný potenciál /

Infinity je forma členstva, v rámci ktorej získaš prístup k online cvičeniam. 

Nie je to video workout. Je to kontakt s Tvojim telom na všetkých úrovniach. Naskakujú pri tom zimomriavky. Budeš mať motýle v bruchu. Príde nutkanie plakať, dupať a smiať sa. Vieš ako to viem? Sama som si tým prechádzala, keď som Infinity tvorila. 

Ešte stále uvažuješ? Čítaj ďalej.

Využi leto na aktívny relax a sebarozvoj. Začíname 1.júla.
Využi early bird zľavu 90 €

Viac o Infinity

2-mesačným členstvom získaš

Cena

2-mesačné Infinity

99,90 €

Early bird zľava

90 €

Ako sa ženy cítia po cvičení s Trinity Concept?

Využi early bird akciu a získaj zľavnené členstvo

Toto členstvo je pre Teba AK:

  • si uvedomuješ hodnotu svojho dňa
  • nemeníš svoje priority len preto, že zmeníš prostredie
  • chceš si v lete konečne oddýchnúť, inšpirovať sa, ale nechceš stratiť všetko, na čom si pracovala počas roku

Odborníčky, ktoré vytvorili Infinity pre Teba

Zuzana Kaduková

zakladateľka Trinity Concept

Pracujem so ženami a zrozumiteľným spôsobom im ukazujem dôležitosť SPOJENIA. Svojou prácou vediem ženu ku kvalitnejšiemu vzťahu samej so sebou. Som vášnivá študentka ženského well-being a odborníčka na pohybovú terapiu.

Simona Kozerawski

špeciálny hosť

Som osobná trénerka zo Žiliny a nadšenkyňa zdravého životného štýlu. Silový tréning v kombinácii s jógou a celkovým „well beingom“ mi prirástol k srdcu najviac a prenášam to aj do svojej práce s klientami.

Viac o mne

Často kladené otázky

Celý program je určený pre aktívnu ženu s túžbou venovať si ČAS. Pri tvorbe Infinity som vychádzala z vedomosti o ľudskom tele a emóciách. Je položený na základoch ženského well-beingu v súlade so ženským cyklom a základnými princípmi holistickej pohybovej terapie.

  • miniloptu 
  • minibands (ak mas dvojmesacne clenstvo – 50% zlava na TRI set 
  • jednoručky 1kg alebo flaše s vodou
  • tenisovú alebo masážnú loptičku
  • priestor na cvičenie a mindfulness aktivity – zisti viac

Cvičenia v Infinity sú navrhované tak, aby boli bezpečné aj pri miernej brušnej diastáze či oslabenom panvovom dne. Avšak nenahrádzajú úvodnú postpartum rehabilitáciu. Odporúčam prejsť programom Rehability / Level 1/ a následne pokračovať v Inifnity.

Opýtaj sa Tvojho tela čo práve teraz potrebuje. Potrebuješ rozprúdiť energiu, zahriať svaly, spotiť sa, rozpohybovať jednotlivé časti? Potrebuješ dýchacie cvičenie? Chceš si zatancovať? Meditovať? Nemáš inšpiráciu ako písať svoj denník? Chýbajú Ti jednoduché, zdravé a chutné recepty? Alebo chceš tip na hudbu vo forme playlistu? To všetko nájdeš v Infinity.

Celý obsah členstva máš k dispozícii 2 mesiace. A čo potom? Po ďalšom období pribudnú ďalšie a ďalšie videá takže možností v Infinity je naozaj nekonečno!

Každá matka vie, aké ťažké si je nájsť na seba čas. Uisti sa, že tento čas využiješ správne.

Trinity Concept v médiách

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote mnohých žien. Napriek niekoľkým nedostatkom v podobe nevoľností sa budúce rodičky tešia na príchod nového jedinca a počas gravidity sa o seba patrične starajú.

Úspešná tanečníčka Zuzana Kaduková sa venovala pohybu od svojho detstva, kedy začala tancovať v bystrickom tanečnom klube. Nakoniec sa však vybrala na druhý koniec sveta.

Zuzanu Kadukovú poznajú nielen Bystričania najmä ako úspešnú umelkyňu. V pozícii tanečníčky vystúpila po boku známych hviezd, akými boli napríklad Lucie Bílá či Majk Spirit.

,,Ak sa o svoje telo staráme v tehotenstve, mali by sme sa oň zaujímať aj po pôrode. Zvýšenú pozornosť treba venovať diastáze,“ tvrdí diplomovaná trénerka.

Tanečníčka Zuzka trávi materskú dovolenku spolu s rodinou na turistami veľmi vyhľadávanom ázijskom ostrove Bali. Ako vyzerá život na ostrove počas hrozby koronavírusu, prezradila pre banoviny.sk.

Za veľkým alebo ovísajúcim bruškom, ktoré nám zostalo mesiace či roky po pôrode, môže byť rozostup brušných svalov.

Prihlásenie

INFINITY

Prihlás sa
do newslettra

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM