V septembri začíname – vyber si program, ktorým rozvinieš svoj wellbeing. Teraz s darčekom v hodnote 100 € – ZISTI VIAC

INFINITY

/ každá žena má nekonečný potenciál /

Infinity je dvojmesačný online program. Je to tvoja online knižnica vybraných ženských tém, ktorá Ti pomôže odomknúť Tvoj nekonečný potenciál.

„Verím, že každá žena má právo na prístup k informáciám na základe, ktorých dokáže urobiť správne rozhodnutie pre svoje zdravie“

Infinity, prémiové členstvo Ti ponúka možnosť venovať sa ženským témam do hĺbky. Kombinácia pohybu, meditácie, práci na podložke aj mimo nej. Zaujímavé webináre, rozhovory, inšpirácia k strave, či seba-rozvoj.

Infinity otvárame každé dva mesiace, vždy so špeciálnym hosťom.

Ešte stále uvažuješ? Čítaj ďalej.

Nové Infinity CYKLUS začína 1. 9. 2023

Prémiové členstvo získaš za 99,90 €

Navyše získaš bonus – Infinity HNEV v hodnote 100 € – viac o Infinity HNEV

Viac o Infinity

Čo ťa čaká v Infinity CYKLUS?

Cena

2-mesačné Infinity

99,90 €

Čo Ti odkazujú ženy, ktoré sú v Infinity?

Prihlás sa do septembrového programu a získaj BONUS v hodnote 100 €!

Bonus: Infinity na tému HNEV

  • 16 videí
  • somatic dance
  • workbook hnev
  • špeciálne tréningy so Simou Kozerawski a mnoho viac

Téma: Infinity CYKLUS

Chceš žiť v súlade s Tvojim cyklom? Máš záujem sa v tejto téme dovzdelať?

Za posledné mesiace som mala v online programe extrémne veľa žien, trpiacich bolestivou menštruáciou, endometriózou, problémom s otehotnením alebo hormonálnou nerovnováhou začala som sa zaoberať otázkou AKO môžem pomôcť žene žiť v súlade so svojim cyklom. 

K tejto téme som si prizvala dve fantastické odborníčky, ktoré budú otvorené a úprimne hovoriť o tom, že „Byť ženou nie je diagnóza“

Kto ťa prevedie Infinity CYKLUS? 

K tejto téme som si prizvala dve fantastické odborníčky, ktoré budú otvorené a úprimne hovoriť o tom, že „Byť ženou nie je diagnóza“

Katarína Bagniari 

špecialistka na menštruačné cykly, plodnosť a zdravie žien

Baru Dávidová 

trénerka a holistická poradkyňa v súlade so ženským cyklom

Baru Davidova - Infinity host

Začíname 1. 9. 2023 

Prístup k videám máš 2 mesiace 

KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK

Odborníčky, ktoré vytvorili Infinity pre Teba

Zuzana Kaduková

zakladateľka Trinity Concept

Pracujem so ženami a zrozumiteľným spôsobom im ukazujem dôležitosť SPOJENIA. Svojou prácou vediem ženu ku kvalitnejšiemu vzťahu samej so sebou. Som vášnivá študentka ženského well-being a odborníčka na pohybovú terapiu.

Viac o mne a Trinity Concept

Simona Kozerawski

špeciálny hosť – osobná fitness trénerka

Som osobná trénerka zo Žiliny a nadšenkyňa zdravého životného štýlu. Silový tréning v kombinácii s jógou a celkovým „well beingom“ mi prirástol k srdcu najviac a prenášam to aj do svojej práce s klientami.

Viac o mne

Katarina Bagniari - specialny host Infinity

Katarína Bagniari

špeciálny hosť – špecialistka na menštruačné cykly, plodnosť a zdravie žien

Som antropologička, poradkyňa, autorka online programov a natáčam podcast. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena a ako žiť v súlade so svojím telom. 

Viac o mne

Baru Davidova - specialny host Infinity

Baru Dávidová

špeciálny hosť – trénerka a holistická poradkyňa

 

Za trénováním žen vidím víc než jenom spálené kalorie a krásné postavy. Pokud je vaším snem pocítit harmonii těla, mysli i duše, ráda se stanu vaší tak „trochu jinou trenérkou na podložce“.

Viac o mne

Často kladené otázky

Celý program je určený pre aktívnu ženu s túžbou venovať si ČAS. Pri tvorbe Infinity som vychádzala z vedomosti o ľudskom tele a emóciách. Je položený na základoch ženského well-beingu v súlade so ženským cyklom a základnými princípmi holistickej pohybovej terapie.

  • miniloptu 
  • minibands (ak mas dvojmesacne clenstvo – 50% zlava na TRI set 
  • jednoručky 1kg alebo flaše s vodou
  • tenisovú alebo masážnú loptičku
  • priestor na cvičenie a mindfulness aktivity – zisti viac

Cvičenia v Infinity sú navrhované tak, aby boli bezpečné aj pri miernej brušnej diastáze či oslabenom panvovom dne. Avšak nenahrádzajú úvodnú postpartum rehabilitáciu. Odporúčam prejsť programom Rehability / Level 1/ a následne pokračovať v Inifnity.

Opýtaj sa Tvojho tela čo práve teraz potrebuje. Potrebuješ rozprúdiť energiu, zahriať svaly, spotiť sa, rozpohybovať jednotlivé časti? Potrebuješ dýchacie cvičenie? Chceš si zatancovať? Meditovať? Nemáš inšpiráciu ako písať svoj denník? Chýbajú Ti jednoduché, zdravé a chutné recepty? Alebo chceš tip na hudbu vo forme playlistu? To všetko nájdeš v Infinity.

Celý obsah členstva máš k dispozícii 2 mesiace. A čo potom? Po ďalšom období pribudnú ďalšie a ďalšie videá takže možností v Infinity je naozaj nekonečno!

Každá matka vie, aké ťažké si je nájsť na seba čas. Uisti sa, že tento čas využiješ správne.

Trinity Concept v médiách

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote mnohých žien. Napriek niekoľkým nedostatkom v podobe nevoľností sa budúce rodičky tešia na príchod nového jedinca a počas gravidity sa o seba patrične starajú.

Úspešná tanečníčka Zuzana Kaduková sa venovala pohybu od svojho detstva, kedy začala tancovať v bystrickom tanečnom klube. Nakoniec sa však vybrala na druhý koniec sveta.

Zuzanu Kadukovú poznajú nielen Bystričania najmä ako úspešnú umelkyňu. V pozícii tanečníčky vystúpila po boku známych hviezd, akými boli napríklad Lucie Bílá či Majk Spirit.

,,Ak sa o svoje telo staráme v tehotenstve, mali by sme sa oň zaujímať aj po pôrode. Zvýšenú pozornosť treba venovať diastáze,“ tvrdí diplomovaná trénerka.

Tanečníčka Zuzka trávi materskú dovolenku spolu s rodinou na turistami veľmi vyhľadávanom ázijskom ostrove Bali. Ako vyzerá život na ostrove počas hrozby koronavírusu, prezradila pre banoviny.sk.

Za veľkým alebo ovísajúcim bruškom, ktoré nám zostalo mesiace či roky po pôrode, môže byť rozostup brušných svalov.

Prihlásenie

INFINITY

Prihlás sa
do newslettra

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM