OBCHOD

Tri-set

Pri všetkom, čo tvorím pre Trinity Concept sa snažím zameriavať sa na jednoduchosť. Myslím, že každý kvalitný workout je možné odcvičiť v malom priestore s jednoduchými pomôckami. K cvičeniu v Trinity Online Programe používame pilates loptu a minibands. Všetko sme nadizajnovali tak, aby k Tebe domov celý set pricestoval v praktickom balení. To je všetko čo k Trinity Online Programu potrebuješ. 

TRI-set obsahuje:
3 minibands s rôznym odporom v praktickom balení
pilates lopta
malá pumpička 

Cena: 19,90 eur
+ poštovné & balné: 3 eur v rámci SR
/ mimo SR je cena poštovného podľa aktuálneho cenníka SP alebo zásielkovne /

NuTRIčný plán

Význam stravy v živote ženy vnímame v Trinity Concept, nielen z pohľadu fyzického zdravia a odolnosti voči vonkajším vplyvom, ale podstatnú úlohu tu zohráva i budovanie stravovacích návykov, ktoré si so sebou nesieme po celý život a z perspektívy vnímania jedla ako energie do značnej miery ovplyvňujú proces trávenia a následne schopnosť spracovania a vstrebávania živín. S týmto prístupom sme pre teba pripravili NuTRIčný plán, ktorý v sebe nesienávrat k prirodzenosti, jednoduchosť, vyhýbanie sa akýmkoľvek extrémom a najmä vnímanie a rešpektovanie signálov a potrieb tela.

NuTRIčný plán Universal, cena: 24,90 eur
Tento typ jedálnička je určený všeobecne pre dojčiace ženy, resp. čerstvé mamy, ktoré si špeciálne potrebujú nastaviť stravu tak, aby obsahovala potrebný pomer živín pre regeneráciu a dodala dostatok energie.

NuTRIčný plán Individual, cena: 119,90 eur

V prípade, že preferuješ osobný prístup ušitý priamo na mieru Tvojim potrebám, máme pre Teba v ponuke aj možnosť individuálnej spolupráce pri tvorbe personalizovaného jedálnička, vrátane analýzy Tvojich stravovacích návykov a návrhu optimálneho energetický príjmu a pomeru makroživín.