SOLD OUT! Ďalší program otvárame v Septembri 2024. Zapíš sa na waiting list ešte dnes.

Nezmeškaj to: Idem na to –>

Dobrá správa je, že rehabilitovať môžeš týždne i roky po pôrode či oslabení. Správne cvičenie a korekcia činností počas bežného dňa sú základom úspechu. Rehability program je jediný LIVE program na Slovensku, ktorým prešlo už viac ako +800 žien, ktoré zlepšili alebo úplne vyriešili svoj problém.

Dotýkajú sa ťa témy...

ovisnuté bruško

Vplyvom nesprávneho držania tela, pohybového či dýchacieho stereotypu môžeme brániť brušným svalom v rehabilitácii. Výsledkom je ovisnutnuté bruško, ktoré ti môže pripomínať to tehotenské. Zámer mnohých žien v Rehability bolo nedostávať opätovne otázku od svojho okolia či sú opäť tehotné. Toto je intímna otázka, ktorá spôsobuje nekomfort. Správnym cvičením dokážeš mať bruško krajšie ako pred pôrodom.

bolestivý pohlavný styk

Intimita a sexualita po pôrode sú ešte stále tabu témy. Pohlavný styk by za žiadnych okolností nemal byť bolestivý. Práve rehabilitácia panvového dna prinesie do tvojho sexuálneho života uvoľnenie. Ženy majú častokrát strach, že po vaginálnom pôrode už nebudú schopné zažívať intenzívne pocity. Častokrát je to práve naopak a panvové dno potrebujú uvoľniť. Rozdiel v sexuálnom živote pozoruje 8/10 žien v Rehability.

bolesť jazvy po sekcii

Pôrod sekciou si vyžaduje detailnú pozornosť. Jazva je obrovským zásahom do nášho tela a ovlyvňuje nielen brušnú stenu, ale i celé telo. Správny dýchací stereotyp a práca s panvovým dnom sú krásnym úvodom rehabilitácie. Jazva po sekcii ovplyvňuje trávenie, vylučovanie, držanie tela i mentálne zdravie. Ukrýva sa v nej celý pôrodný príbeh a v mojej praxi sa práve spracovanie pôrodu podieľa na jej úplnom zahojení. V Rehability ti pomôžem so starostlivosťou o jazvu, ktorá sa stane tvojou dennou rutinou.

Čo je Rehability program?

Rehability je 8-týždňový online program pre ženy po pôrode alebo ženy s dysfunkčným panvovým dnom či oslabenou brušnou stenou. Celý program absolvuješ z pohodlia domova.

Cez konzultáciu v reálnom čase ti každý týždeň predstavím novú tému a nové cvičenia, ktorými postupne naberieš sebavedomie a silu. 

Získaš najnovšie informácie o panvovom dne a brušnej diastáze a po vstupnej diagnostike budeš mať pocit, že aj skupinová forma programu je ti ušitá na mieru.

V prípade, že nemôžeš byť online, konzultáciu si môžeš kedykoľvek pozriet zo záznamu a ak máš aj napriek tomu otázky, k dispozícii ti je skupinový chat a poradenstvo. Záznamy z konzultácii sú ti k dispozícii kedykoľvek.

Do programu sa môžeš prihlásiť týždne aj roky po pôrode. Všetky cvičenia sú navrhnuté podľa akutálnej skupiny prihlásených žien. Toto je unikátny spôsob online rehabilitácie, ktorý je na Slovensku jediný svojho druhu a nájdeš ho aj v odporúčaniach najlepšej slovenskej gynekologickej fyzioterapeutky Zuzany Wolekovej. 

V prípade, že nemôžeš byť online, konzultáciu si môžeš kedykoľvek pozriet zo záznamu a ak máš aj napriek tomu otázky, k dispozícii ti je skupinový chat a poradenstvo. Záznamy z konzultácii sú ti k dispozícii kedykoľvek.

Do programu sa môžeš prihlásiť týždne aj roky po pôrode. Všetky cvičenia sú navrhnuté podľa akutálnej skupiny prihlásených žien. Toto je unikátny spôsob online rehabilitácie, ktorý je na Slovensku jediný svojho druhu a nájdeš ho aj v odporúčaniach najlepšej slovenskej gynekologickej fyzioterapeutky Zuzany Wolekovej. 

S čím ti pomôžem?

Rehability je intenzívny online program, z ktorého ženy odchádzajú nielen s lepším pocitom, ale hlavne v kontakte so svojim telom, s praktickými radami, edukované so silou a odhodlaním robiť správne rozhodnutia.

Máš otázky? Klikni tu a napíš mi akúkoľvek intímnu otázku, ktorú práve riešiš.

Toto dokázali ženy počas 8 týždňov v Rehability bez diéty.

Za viac ako 4 roky máme stovky krásnych referencií…

⭐⭐⭐⭐⭐

“...chcem ti napisat ake velke DAKUJEM ti patri 🙂 nesmierne ma cvicenie bavi! mam tak skvely pocit po tom co si zacvicim, je uzasne ze to netrva dlho a ak si tych 30 minut na seba denne najdem mam uplne spokojnejsi pocit z celeho dna. A neviem to uplne opisat ale akoby z toho videa kde ta vidim sa ta cela BALI atmoska presuva aj na mnaaa, uplne akoby som tam bola :D”
⭐⭐⭐⭐⭐

“Prečo som ja skôr neprihlásila? Furt som to brala, že je to pre ženy krátko po pôrode, tak že čo tu ja budem . Veľká chyba. Veľmi dobre to máš vymyslené. Zrozumiteľne to vysvetľuješ a čo je úplne najlepšie domáca úloha má ideálnu dĺžku, čiže si ju viem zacvičiť aj viackrát za deň.”
⭐⭐⭐⭐⭐

“Cvičím takmer každý deň počas týždňa, niekedy cvičenie kombinujem aj s dlhším strečingom. Ako čas ubieha a posúvame sa z týždňa na týždeň aj ja sa cítim vo svojom tele čoraz lepšie a postupne aj sebavedomejšie. Pozorujem aj zmenu v lepšej stabilite a omnoho viac si uvedomujem ako vykonávam jednotlivé bežné denné činnosti. A ten pocit po cvičení je na nezaplatenie.”
⭐⭐⭐⭐⭐

“...moje zpětná vazba bude jen pozitivní. Na instagramu tě sleduji už od roku 2020 a už tehdy jsem si říkala, že až budu někdy těhotná, tak jdu do tvého programu a o 2 roky později se mi tento malý sen splnil Z programu jsem nadšená. Management je na jedničku. Už od počáteční komunikace se Sisou jsem z toho měla dobrý pocit. Musím pochválit, jak to je celé promyšlené až vymazlené (pravidelné e-maily, pracovní sešit,…). Čeho si moc vážím, je bonusová lekce se Sašou pod tvým fyzickým dohledem i přes určitou indispozici. “
⭐⭐⭐⭐⭐

“Snažím sa a cvičím každý deň, pauzu som mala len dva dni počas menštruácie a musím sa Ti pochváliť, hlavne dnes som si to všimla, že tá moja strieška na bruchu je oveľa menšia, ako bola na začiatku a z toho sa teším a mám dobrý pocit. Dokonca mám aj obvod okolo pupka o 2 cm menší ako pred začatím programu. Je to super pocit. “
Previous slide
Next slide

Čo ťa čaká počas 8 týždňov?

IMG_0435

Milá super žena,

moje meno je Zuzana Kaduková a budem ťa sprevádzať celým programom. Mojou silnou stránkou je vyváranie bezpečného priestoru tak, aby si dokázala uzdraviť a rehabilitovať nielen svoje telo. Verím, že naše lono je miesto, kde sú uložené naše najhlbšie strachy a emócie.

Rehability tvorím srdcom a je v ňom moje vzdelanie, skúsenosti a obrovský kus empatie a úcty k zenám. Ukázem ti ako môzeš vnímať, počúvať a rozumieť svojmu telu. Odovzdám ti spôsob akým môzeš milovat svoj me-time a inspirovať tak ďalšie ženy v tvojom okolí.

Rehability je o komunite silných žien. Je fantastické, že môzes byť  jej súčasťou.

SOLD OUT! Zapíš sa do waiting listu aby Ti neušiel ďalší začiatok programu.

Rehability waiting list

Registruj sa ihneď do waiting listu, rezervuješ si tak svoje miesto v nasledujúcom programe a získaš možnosť exkluzívneho pred-predaja. Rehability je online program v reálnom čase, preto je kapacita každého programu obmedzená.

Best seller

SKUPINOVÝ PROGRAM

8- týždňový online program + darček podľa spôsobu platby

CENA: 149,90 

Zaplať ihneď a získaj DARČEK v hodnote 160 €:

 • webinár Sexualita s Radmilou Telvákovou
 • nutričný plán
 • losovanie o privátnu konzultáciu so Zuzanou Kaduk

Prvú polovicu (75 €) zaplatíš ihneď a druhú platbu (74,90 €) v polovici programu.

Čo je tvoj DARČEK v hodnote 40 €? 
Získaš zadarmo webinár Sexualita s Radmilou Telvákovou. 

INDIVIDUÁLNY PROGRAM

8-týždňový online program, Aktuálne sú všetky termíny obsadené.


CENA: 299,90 

Zaplať ihneď a získaj DARČEK:

 • webinár Sexualita s Radmilou Telvákovou
 • nutričný plán

Ak máš záujem o individuálny program s platbou na splátky kontaktuj nás priamo na info@3nityconcept.com

Rehability wish list

Pozri si ako vyzerá Rehability konzultácia

Často kladené otázky

Pri vaginálnom pôrode bez komplikácii je vhodné začať kedykoľvek, keď to žena cíti.
 
 • Pár dní po pôrode. V tomto prípade (pred skončením šestonedelia) odporúčam individuálne konzultácie.
 • Pri výbere skupinovej formy programu, odporúčam začať 3-4 týždne po pôrode.
 • Pri pôrode sekciou odporúčam rehabilitáciu po uzatvorení jazvy. V prípade individuálnych konzultácii je možné začať 3-4 týždne po sekcii. V prípade skupinovej formy programu je začiatok na klientke a priebehu hojenia jazvy. Vo všetkých prípadoch odporúčam návštevu gynekologickej fyzioterapeutky. Zoznam gynekologických fyzioterapeutiek nájdeš tu: Zoznam fyzioterapeutov, ktorí sa venujú problematike svalov panvového dna

Potrebuješ / TRI veci /

 1. Pripojenie na internet
 2. Dve jednoduché pomôcky na cvičenie – s výberom ti pomôžem
 3. Čas pre seba – 30 minút

Či sa rozhodneš pre skupinovú alebo individuálnu verziu programu, tak si môžeš byť istá, že ťa čaká kvalifikovaný, holistický a citlivý prístup.

Vieme však, že každý pôrod je iný, rovnako ako každá ho inak vníma a prežíva. Ak máš pocit, že si chceš svoj TiME dopriať len pre seba a prejsť si celý program individuálne a zdieľať tvoj intímny priestor súkromne, tak je tu pre TEBA individuálna verzia postpartum programu Rehability. 

Ďalšie výhody individuálnej verzie:

 • 2x možnosť zmeny termínu
 • zmena termínu musí byť oznámená 24 hodín pred uskutočnením konzultácie, výnimočne prípady aj neskôr
 • 8-týždňový program môže trvať maximálne 10 týždňov
 • celé porovnanie skupinovej vs. individuálnej verzie programu nájdeš TU

Toto je subjektívny pohľad a rozumiem, že môžem znieť trúfalo. 🙂

Za takmer 3 roky denno-denných konzultácii som si vnímanie žien cez okienko na ZOOMe tak osvojila, že je veľmi málo situácii, ktoré mi uniknú. Dôverne poznám dynamiku celej session, i keď nikdy nie je rovnaká. Vnímam dynamiku skupinových lekcii a kombinácii žien, i keď nikdy nie sú rovnaké. Pozorujem vplyv ročných období, časových okien, časového posunu a sviatkov – toto všetko má vplyv. Viem, čoho sa ženy boja, z čoho majú strach, aké sú ich obavy. Teším sa z toho, keď sa o ženách učím a som súčasťou mnohých nových situácii. Vidím ako ich nikedy odstraší moja energia a ako potrebujú čas, kým sa s ňou zoznámia, stotožnia. Pozorujem ako v tomto bode zostávam autentická a čím ďalej silnejšia a to je pre mňa obrovským prínosom, ďakujem vám! Dokonca som zostala veľmi strnulá pri lekcii, ktorú som mala naživo po troch rokoch v online forme. Zažila som pár zlých skúseností s inými lektormi cez ZOOM a zobrala som ich ako lekcie a ponaučenia. Jedna z najsilnejších vlastností mojich – Trinity Conceptu aj celého Trinity Teamu – je empatia a to považujem za kľúčové v cvičení cez internet. Navyše, nikdy by som nebola schopná spojiť tak široké spektrum žien do jedného časového okna a to ma na tom fascinuje a motivuje, robiť to, čo najlepšie. Takže viete čo? Cvičenie cez ZOOM je z môjho pohľadu veľmi efektívna forma, hlavne v popôrodnej rehabilitácii. Ak existuje vzájomná „chémia“, ktorá láka ženy spojiť sa so mnou, potom som nadšená, že môžem žiť život ktorý milujem, na mieste, ktoré milujem a robiť to, čo milujem. 

Rozbime si to na drobné:

Cena Rehability – 8 týždňov – 149,90 €

Cena jednej session 18,70 €

Pohybovú zostavu z session odcvičíš aspoň 3x (mala by si každý deň) – 6,24 €

Čoho si ochotná vzdať sa 3x týždenne aby si sa cítila lepšie?

Určiť si cenu za svoj výkon je odrazom vnímania vlastnej seba-hodnoty. Pre mňa to je vstup – aký druh energie, času, financii a trpezlivosti vložím do svojej práce. Pri cenotvorbe sa nezameriavam na výstup, ale na vstup. Čo je mojim vkladom do tohto programu a na koľko si vážim to, čo sa dostáva k žene počas celej doby trvania. Na Slovensku a v okolí je mnoho online cvičení a Rehability patrí k tým finančne náročnejším. Klient, ktorý zvažuje účasť v Rehability, nebude zisťovať akú veľkú hodnotu v sebe program ukrýva. Viem to. Zaujíma ho výsledná cena a výsledok vo forme vizuálnej podoby. K tomuto mi veľmi pomáha Instagram, predstaví vám, aké sú moje hodnoty. Opäť, čim autentickejšia a hodnotnejšia som ja, tým autentickejších klientov si priťahujem. Verím, že príležitosti k nám prichádzajú podľa toho na akej frekvencii sa nachádzame, a tak je v poriadku, že Rehability sa nedostane ku každému. Mojim poslaním nie je presviedčať, mojim poslaním je vytvoriť najlepšie možné podmienky pre tie z vás, ktoré sa rozhodnú byť jeho súčasťou. Preto neverím na konkurenciu. Každý z nás si vyberá presne to, čo je pre neho v daný moment to najlepšie. Nedokážem ho opvlyvniť, meniť a nechcem ho manipulovať. 

Myslím, že najdôležitejšie je povedať, že tento program je v procese a neustále svojim obsahom napreduje a reflektuje vaše potreby. Ovplyvňujú ho informácie, vzdelanie, vaše príbehy a moje osobné skúsenosti. Online program Rehability nikdy nebude perfektný a to je na ňom to najkrajšie. Mojim najväčším presvedčením je, že rehabilitácia po pôrode nie je oddelená od emočného prežívania. Telo nie je oddelené od mysle a to tvorí podstatu celého programu. Tento holistický pohľad je súčasťou celého procesu, ale je to možnosť voľby. Žena, ktorá si chce vychutnať cvičenie a berie to len ako fyzickú aktivitu nájde v programe rovnaký zmysel ako tá, ktorá chce pochopiť svoje telo ako celok, ktorá vníma svoj dych, cyklus, emócie. V Rehability ukazujem cestu, vy máte slobodnú možnosť rozhodnúť sa. Myslím, že miesto na ktorom žijem – Bali mi dáva nádherné možnosti a prístup k informáciám, ktoré spájam do celku, v kontexte nielen svojho sebarozvoja, ale aj svojej práce. 

Napíš mi:

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM