Mini kurz, ktorý ženám v šestonedelí a kedykoľvek po pôrode ušetrí energiu, čas a peniaze tak, aby sa mohli naplno venovať materstvu. Objav ho celý ešte dnes!

Práve si porodila?

Online mini-kurz pre všetky ženy už od 1.dňa po pôrode

Prvých 100 z vás ho získa len za cenu
jednej kávy s kamoškou. 

Práve si porodila?

Online mini-kurz pre všetky ženy už od 1.dňa po pôrode

Prvých 100 z vás ho získa len za cenu
jednej kávy s kamoškou. 

Po pôrode budeš pravdepodobne cítiť toto ...

Na fotografii vľavo som šesť dní po pôrode. Z vlastnej skúsenosti a praxe viem, že ženy po pôrode bežne prežívajú…

  • Maternica sa sťahuje, čo spôsobuje kontrakcie, ktorých sila sa môže stupňovať pri dojčení.
  • Vaginálne čistenie, lochia môže obsahovať krv, hlien, tkanivo maternice. Farba sa z červenej postupne mení na ružovohnedú a žlto-bielu.
  • Citlivosť prsníkov vplyvom hormonálnych zmien a tvorby mlieka.
  • Diskomfort v oblasti panvového dna po vaginálnom pôrode či epizotómii. 
  • Bolesť a obmedzená pohyblivosť po cisárskom reze, hlavne v oblasti jazvy. 
  • Výrazný pokles hormónov spôsobuje zmenu nálad a emočné vypätie.
  • Výrazné potenie. Problém s trávením – zápcha

Na toto všetko sme v Rehability Mini prihliadali.  

Teraz je ten správny čas, aby si sa znovu narodila Ty. V plnej sile ako žena, matka.

Čo stojí za Rehability mini?

Som tvorkyňou najúspešnejšieho slovenského 8-týždňového postpartum online kurzu, Rehability, ktorým už dnes prešlo viac ako 1000 žien, v akomkoľvek období po pôrode. Moja denná prax stále ukazuje, že častokrát žena nenachádza odpoveď na otázky ohľadne svojho tela ani u pôrodníka, gynekológa a neisto hľadá na internete v čase, kedy potrebuje oddych a pokoj. 

V Rehability Mini preto nájdete edukatívne videá a pohybové zostavy vhodné už prvého dňa po pôrode. Presne také, ktoré som praktizovala aj ja a ktoré používam v osobných konzultáciách so ženami v rôznom období po vaginálnom pôrode i po sekcii. Mojim zámerom je, aby sa žena cítila v bezpečí, a práve preto spolupracujeme s odborníkmi, gynekologickými fyzioterapeutmi po celom Slovensku, ktorí majú rovnakú víziu ako ja - pomáhať ženám.

Čo Ťa najlepšie vystihuje?

Si perfekcionistka.

Si v závere tehotenstva a už teraz vieš, čo všetko Ťa čaká v šestonedelí. Si objednaná ku gynekologickej fyzioterapeutke, máš laktačnú poradkyňu a Tvoj cieľ je byť čo najskôr fit. Rehability Mini Ti toto skvelé sebavedomie posilní a cvičenia v oboch fázach budú pre Teba zrozumiteľné. Keďže svoje telo vnímaš, rozdiel v držaní tela, panvovom dne, či pevnom brušku budeš cítiť už po pár dňoch. Si ako stvorená pre 8-týždňový Rehability program, ale prosím opatrne. Postupnosť a správne načasovanie majú v šestonedelí svoj význam.

Máš obavu začať.

Uvedomuješ si, že rehabilitácia po pôrode je nevyhnutná súčasť, no máš rešpekt k tomu, ako a kedy je vhodné začať. Možno sa obávaš online cvičenia a potrebuješ niekoho, kto Ťa v úvode bude sprevádzať. Rehability Mini vychádza z mojich skúseností sprevádzania žien v online prostredí, kedy som navnímala nielen ako vysvetliť cvičenie, ale i vizualizačné techniky, držanie tela, dýchanie, či prácu s emóciami. Tento diamant brúsim pri každej ďalšej konzultácii tak, aby si sa cítila v bezpečí a pod odborným dohľadom.

Si zvyknutá starať sa o seba.

Vnímaš dôležitosť času stráveného samej so sebou i v novej roli milujúcej matky. Vieš si na seba vyhradiť čas a požiadať o pomoc, keď ju potrebuješ. Rehability Mini Ti ponúka širokú paletu možností, ako sa o seba postarať vždy, keď máš priestor a chuť. Edukatívne videá odporúčam vzhliadnúť aspoň párkrát, ukrývajú mnoho aha momentov. Bonusové materiály a nutričný plán sú fantastickou súčasťou celého programu. A ak túžiš ísť hlbšie, mám pre Teba možnosť zakúpiť si individuálne poradenstvo v témach, ktoré sa Ťa práve teraz do-týkajú. 

Témy v kurze rieši každá žena v popôrodnej rehabilitácii. Prečo s nimi začať hneď? 

Pretože výrazne ovplyvnia to, ako sa budeš fyzicky i mentálne cítiť už dnes.

Tento mini kurz Ti pomôže ak ...

Celková hodnota kurzu → 149,70 €

Dnes len za 14,90 €

Prvých 100 z vás si dopraje túto úvádzaciu cenu. Predajná cena kurzu je 25,90 €.

Spolupracujeme s odborníkmi po celom Slovensku.

Návšteva gynekologickej fyzioterapeutky je vo svete odporúčaná pôrodníkom. Vstupná diagnostika môže výrazne ovplyvniť ďalšiu rehabilitáciu. Kontrola panvového dna, pozície orgánov po pôrode, brušná diastáza a celkové vyšetrenie pohybového aparátu.

Toto sú kliniky, s ktorými spolupracujeme. Práve preto, že si súčasťou Rehability Mini, máš k dispozícii zľavu na vyšetrenie.

Takto vyzerá ochutnávka Rehability Mini

Referencie

Čo všetko je súčasťou Rehability Mini?

Nájdem si na seba ihneď po pôrode čas?

Máš pochybnosť, či je to len ďalší z Tvojich pokusov, ktorý nedokončíš alebo vytúžený úspešný krok v Tvojich návykoch s dlhodobým efektom? Pretože presne ten je v rehabilitácii po pôrode dôležitý.

Skvelá kniha Atomic Habits ma uistila, že budovanie návyku je jedným z najdôležitejších predpokladov k úspešnému a štastnému životu. Z toho dôvodu som celý program rozdelila do dvoch fáz, ktoré trvajú 21 dní. 

Fáza 1 Ťa naučí základ, ktorý praktizuješ prvých 11 dní. V jej závere máme pre Teba krátky quiz na overenie Tvojich vedomostí.

Vo Fáze 2 staviaš na pevných základoch a tento proces trvá 10 dní. 

K dispozícii máš úvodný check list, čo všetko potrebuješ k príprave k začiatku tvorenia si nového návyku – starostlivosti o svoje telo. 

Účasť v programe Ti garantuje možnosť opýtať sa, keď si si neistá. Materiály si môžeš stiahnúť a vytlačiť.

Mysleli sme na všetko …

A ďalšou pomôckou Ti bude kalendár, kde máš vopred stanovenú rutinu na základe videí z mini kurzu, ale i bonusové cvičenia po absolvovaní prvej fázy

Ženy, ktoré začali v Rehability pomaly a efektívne ...

Garantujem Ti

Cena mini kurzu teraz len 14,90 €

Prvých 100 z vás si dopraje túto úvádzaciu cenu. Predajna cena kurzu je 25,90 €.

Celková hodnota kurzu → 149,70 €

Často kladené otázky

Informácie z kurzu si pokojne môžeš študovať už v tehotenstve. Pomôžu Ti lepšie navnímať zmeny po pôrode. Kurz je vhodný pre ženy po pôrode sekciou i po vaginálnom pôrode. Edukatívne videá sú vhodné od 1. dňa po pôrode. S cvičením odporúčam začať hneď, ako sa budeš cítiť pripravená ľahnúť si na podložku. Cvičenia sú nadizajnované tak, aby si si neublížila. Niektoré ženy majú chuť začať s úvodným dýchaním 3. deň po pôrode, iným to trvá pár dní. Dýchanie vo fáze 1 Ti pomôže s naštartovaním práce panvového dna a bránice. Pri silnom krvácaní – čistení Ti ešte môže práca s panvovým dnom nepríjemná. V tomto prípade odporúčam počkať, kým čistenie odznie. Rešpektuj, prosím, svoje telo. 

K Rehability Mini potrebuješ len prístup na internet, podložku a loptu. Ak nemáš k dispozícii malú loptu (pilates), pokojne Ti stačí vankúš. 

Všetky materiály a videá sú Ti k dispozícii po dobu 12 mesiacov. Počas tohto obdobia si môžeš videá pozerať nepretržite a kedykoľvek z pohodlia domova. 

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM