Posledný program v roku 2023 – vyber si ten svoj a získaj bonus v hodnote 100 € – ZISTI VIAC

O Trinity concept

Verím, že každá žena má nekonečný potenciál a niekedy potrebuje len čas, aby znovuobjavila svoju vnútornú esenciu.
Ahoj krásna žena, 
 
moje meno je Zuzana Kaduková a som tvorkyňou Trinity Conceptu, pohybovej terapie pre ženy v každom veku a v každom životnom období. Práca so ženami je mojim životným poslaním. 

Čo je Trinity Concept? 

Trinity Concept je symbolom funkčnosti, flexibility a harmónie na úrovni tela, mysle a ducha. Toto spojenie dlhodobo prináša do môjho života rovnováhu a túžim ho šíriť ďalej. Môj sen je spájať sa v témach ženského zdravia s ďalšími odborníkmi a tvoriť tak široké spektrum informácii a možnosť voľby pre každú z vás.

Dnes mám za sebou prácu s viac ako 500 ženami.

A Trinity Concept má ďalších externých terapeutov, s ktorých prácou súzniem na profesionálnej i ľudskej úrovni.

O mne

Od útleho detstva som sa vyjadrovala telom – cez tanec, ktorý sa stal neskôr mojou prácou. Bola som súčasťou tanečnej skupiny Ladylicious a účinkovala na rôznych domácich i medzinárodných projektoch. Stala som sa tvárou kampane Adidas, tancovala po boku Robbieho Williamsa. Trénerstvo tanca som vyštudovala na Fakulte telesnej výchovy a športu. Bolo to nádherné životné obdobie, no najväčšou životnou zmenou a transformáciou bolo pre mňa tehotenstva a pôrod, kedy som začala otvárať tému rehabilitácie tela po pôrode.
 
Na čarovnom indonézskom ostrove Bali moje sebapoznávanie nabralo úplne iný smer. Svoje praktické vedomosti o tele som začala spájať s dušou, emóciami a vnútorným prežívaním. Prostredníctvom liečiteľov, liečenia a neustáleho sebavzdelávania som tak otvorila tému detstva, traumy, úplne vyliečila svoj atopický ekzém a po strate bábätka sa mi otvorila téma vzťahov a bezpečia. Úplne iná cesta autenticity sa mi otvorila cez prvú skúsenosť s Ayahuascou.
 
Tak vznikol a vzniká Trinity Concept. Je spojením toho, čo prežívam, čo sa učím, kde robím chyby, kde ma veci fascinujú. Dnes mám za sebou prácu s viac ako 400 ženami. Sprevádzam ich pri popôrodnej rehabilitácii, problémom s cyklom, endometrióze, sexuálnom živote, vaginizme či pri vnútornom sebapozvávaní. Fascinuje ma somatika, podvedomie, intuitívny pohyb, plant medicine a spiritualita, ale v mnohom dôverujem vede, lekárom a informáciam podloženými výskumom. 
Zuzana Kaduková - o mne

Vďaka online konzultáciám mám možnosť pracovať so ženami nielen na Slovensku a byť tak svedkom toho ako vnímajú svoje telo i svoju myseľ. Myslím, že žena je v prvom rade žena a stále môže byť skvelá matka a vášnivá partnerka. Cez čaro denného rituálu jej ukazujem možnosti a sama si vyberá čo jej sedí.

Popôrodný online program v reálnom čase

Online program pre tehotné v reálnom čase

Dvojmesačné členstvo, ktoré rozvinie TEBA

Dopraj si svoj me-time len pre seba

Interaktívne webináre na témy ženského zdravia

Cez dych, cvičenie, ale hlavne celistvý prístup sa tak žena mení pred mojimi očami. Jej držanie tela, gestikulácia, schopnosť komunikovať, schopnosť počúvať, to aká je na seba hrdá a ako sa v rebríčku postupnosti stáva sama pre seba prioritou. 

/ TRI / hodnoty TRINITY CONCEPT

Bezpečie

Mojou zodpovednosťou a túžbou je vytvoriť bezpečné prostredie tak, aby každá žena dokázala hovoriť o tom ako sa cíti a aby sa mohla vyjadriť verbálne i neverbálne – telom. Je mojou prioritou, aby si sa od prvého momentu cítila prijatá. 

Autenticita

Ak sa cítim bezpečne, nebojím sa prejaviť. Ak sa prejavím, som otvorená uzdraveniu. Autenticita pre mňa otvára dvere. Tento moment v konzultácii nastane takmer vždy, a keď sa udeje, budeš ho cítiť každou Tvojou bunkou.

Samostatnosť

Chcem, aby každá žena, ktorá absolvuje program, webinár, či akúkoľvek inú našu aktivitu, získala všetko čo potrebuje na svoj osobný rast. Nechcem vytvárať závislosť. Chcem Ti ukázať, že si samostatná, schopná všetkého čo si vieš predstaviť. Ak som Ti mohla ukázať len pár vecí, nasmerovať Ťa, postrčiť Ťa, potom som splnila svojou misiu. 

Ženské zdravie je široká téma, ktorá je pre mňa čarovná a výnimočná. Bola by škoda zamerať sa len na cvičenie, len na yogu, len na stretching, len na terapiu, keď to môžeme spojiť a prepojiť.

O tom je Trinity Concept.

Referencie o Trinity Concept

Čo ma teší najviac? 

Trinity pre TEBA

To, že práve čítaš tieto riadky znamená, že Ti na sebe záleží. 
To je prvý a najdôležitejší krok. 
Zastav sa, nadýchni sa a usmej sa na seba. 

Trinity Concept v médiách

Mať ploché bruško, cítiť sa skvele po fyzickej, ale aj psychickej stránke je snom každej ženy. Poďme zmeniť tento sen na realitu. Odborníčka Zuzka Kadaková vám vo videách ukáže ako na to!

Zuzana Kaduková tvrdí, že práca so ženami je jej poslaním. Aj preto sa rozhodla založiť svoj jedinečný Trinity Concept.

Pred pár týždňami som bola hosťom komunity 3NITY concept, ktorý tvorí Zuzka, ktorá pomáha ženám v každom veku a to formou pohybovej terapie.

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote mnohých žien. Napriek niekoľkým nedostatkom v podobe nevoľností sa budúce rodičky tešia na príchod nového jedinca a počas gravidity sa o seba patrične starajú.

Úspešná tanečníčka Zuzana Kaduková sa venovala pohybu od svojho detstva, kedy začala tancovať v bystrickom tanečnom klube. Nakoniec sa však vybrala na druhý koniec sveta.

Zuzanu Kadukovú poznajú nielen Bystričania najmä ako úspešnú umelkyňu. V pozícii tanečníčky vystúpila po boku známych hviezd, akými boli napríklad Lucie Bílá či Majk Spirit.

,,Ak sa o svoje telo staráme v tehotenstve, mali by sme sa oň zaujímať aj po pôrode. Zvýšenú pozornosť treba venovať diastáze,“ tvrdí diplomovaná trénerka.

Tanečníčka Zuzka trávi materskú dovolenku spolu s rodinou na turistami veľmi vyhľadávanom ázijskom ostrove Bali. Ako vyzerá život na ostrove počas hrozby koronavírusu, prezradila pre banoviny.sk.

Za veľkým alebo ovísajúcim bruškom, ktoré nám zostalo mesiace či roky po pôrode, môže byť rozostup brušných svalov.

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

FREE EBOOK O JAZVE PO SEKCII
+
ODBER NEWSLETTRA

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM