REHABILITY PROGRAM

Rehability - online postpartum program

Rehability program

Rehability, je 8-týždňový popôrodný online program zameraný na vedomý pohyb a regeneráciu tela po pôrode.

Prebieha formou individuálnych alebo skupinových konzultácií v trvaní 30 minút 1x do týždňa cez online telefonát priamo s klientkou.

Cieľom programu je získať silu a flexibilitu po období plnom výziev a pripraviť tak telo na obdobie po pôrode, bez obmedzení a bolesti. Rehability je vhodný pre ženy po vaginálnom pôrode aj po sekcii.

Cena

8-týždňový SKUPINOVÝ
149,90 €

8-týždňový INDIVIDUÁLNY
259,90 €

Jednorazová KONZULTÁCIA
50 € / 45 min. 
65 € / 60 min. 

Najbližší skupinový Rehability program začína v druhej polovici mája 2023 (dátum upresníme). 
Alebo sa prihlás na individuálny a začni kedykoľvek.


Prečo Rehability?

Rehability v skratke

Čo ti prinesie Rehability?

/ TRI kľúčové benefity /

 1. Zregenerované telo po pôrode
 2. Bezbolestné každodenné fungovanie
 3. Zvýšenú dôveru v seba a svoje telo a omnoho viac

Čo ťa čaká počas 8 týždňov?

 1. Aktivácia & uvoľnenie svalov panvového dna a hlbokých brušných svalov
 2. Zlepšenie držania tela
 3. Workshop zdravého dýchania
 4. Práca s emóciami cez pohyb a dych
 5. Správna manipulácia s bábätkom
 6. Bežné denné činnosti bez bolesti
 7. Stretching a kompenzačné cvičenia
 8. Okamžitá korekcia počas konzultácii a 24/7 online podpora
 9. Zľavy na webináre a online eventy
 10. Možnosť pokračovať do ďalších levelov Rehability
 11. Prevencia opätovného návratu brušnej diastázy

Aký typ programu si zvoliť?

Ak máš špecifické požiadavky alebo chceš program absolvovať v súkromí, odporúčam individuálne konzultácie.

Skupinový

Cena: 149,90 €

Individuálny

Cena: 259,90 €

Často kladené otázky

Rehability postpartum online program je odstupňovaný v troch leveloch. Každý level je rešpektujúci k tvojim fyzickým schopnostiam, ktoré posúva ďalej.

Level 1 tvorí základ nielen pri rehabilitácii brušnej diastázy, ale aj pri správnom držaní tela bez bolesti a obmedzení. Funkčné panvové dno môže znamenať návrat menštruácie, zmiernenie PMS bolestí, bezbolestný pohlavný styk, či schopnosť uvoľniť sa.

Level 2 a Level 3 sú pokračovaním prvého levelu, a preto je nutné ho absolvovať. Bez vedomosti o dychu, aktivácii panvového dna a hlbokých brušných svalov nemá význam sústrediť sa na komplexné cvičenia v intenzívnejšom prevedení. Pri pokračovaní je to však okrem cvičenia aj o atmosfére. V skupinovej verzii programu tvoríme komunitu a navzájom sa podporujeme. V individuálnej verzii zas mám možnosť spoznať ženu a tvoriť s ňou dôverný vzťah. Základ je bezpečie a dôvera a z tohto bodu sa úplne inak tvorí a napreduje. 

Pri vaginálnom pôrode bez komplikácii je vhodné začať kedykoľvek, keď to žena cíti.
 
 • Pár dní po pôrode. V tomto prípade (pred skončením šestonedelia) odporúčam individuálne konzultácie.
 • Pri výbere skupinovej formy programu, odporúčam začať 3-4 týždne po pôrode.
 • Pri pôrode sekciou odporúčam rehabilitáciu po uzatvorení jazvy. V prípade individuálnych konzultácii je možné začať 3-4 týždne po sekcii. V prípade skupinovej formy programu je začiatok na klientke a priebehu hojenia jazvy. Vo všetkých prípadoch odporúčam návštevu gynekologickej fyzioterapeutky. Zoznam gynekologických fyzioterapeutiek nájdeš tu: Zoznam fyzioterapeutov, ktorí sa venujú problematike svalov panvového dna

Potrebuješ / TRI veci /

 1. Pripojenie na internet
 2. Dve jednoduché pomôcky na cvičenie – s výberom ti pomôžem
 3. Čas pre seba – 30 minút

Či sa rozhodneš pre skupinovú alebo individuálnu verziu programu, tak si môžeš byť istá, že ťa čaká kvalifikovaný, holistický a citlivý prístup.

Vieme však, že každý pôrod je iný, rovnako ako každá ho inak vníma a prežíva. Ak máš pocit, že si chceš svoj TiME dopriať len pre seba a prejsť si celý program individuálne a zdieľať tvoj intímny priestor súkromne, tak je tu pre TEBA individuálna verzia postpartum programu Rehability. 

Ďalšie výhody individuálnej verzie:

 • 2x možnosť zmeny termínu
 • zmena termínu musí byť oznámená 24 hodín pred uskutočnením konzultácie, výnimočne prípady aj neskôr
 • 8-týždňový program môže trvať maximálne 10 týždňov
 • celé porovnanie skupinovej vs. individuálnej verzie programu nájdeš TU

Toto je subjektívny pohľad a rozumiem, že môžem znieť trúfalo. 🙂

Za takmer 3 roky denno-denných konzultácii som si vnímanie žien cez okienko na ZOOMe tak osvojila, že je veľmi málo situácii, ktoré mi uniknú. Dôverne poznám dynamiku celej session, i keď nikdy nie je rovnaká. Vnímam dynamiku skupinových lekcii a kombinácii žien, i keď nikdy nie sú rovnaké. Pozorujem vplyv ročných období, časových okien, časového posunu a sviatkov – toto všetko má vplyv. Viem, čoho sa ženy boja, z čoho majú strach, aké sú ich obavy. Teším sa z toho, keď sa o ženách učím a som súčasťou mnohých nových situácii. Vidím ako ich nikedy odstraší moja energia a ako potrebujú čas, kým sa s ňou zoznámia, stotožnia. Pozorujem ako v tomto bode zostávam autentická a čím ďalej silnejšia a to je pre mňa obrovským prínosom, ďakujem vám! Dokonca som zostala veľmi strnulá pri lekcii, ktorú som mala naživo po troch rokoch v online forme. Zažila som pár zlých skúseností s inými lektormi cez ZOOM a zobrala som ich ako lekcie a ponaučenia. Jedna z najsilnejších vlastností mojich – Trinity Conceptu aj celého Trinity Teamu – je empatia a to považujem za kľúčové v cvičení cez internet. Navyše, nikdy by som nebola schopná spojiť tak široké spektrum žien do jedného časového okna a to ma na tom fascinuje a motivuje, robiť to, čo najlepšie. Takže viete čo? Cvičenie cez ZOOM je z môjho pohľadu veľmi efektívna forma, hlavne v popôrodnej rehabilitácii. Ak existuje vzájomná „chémia“, ktorá láka ženy spojiť sa so mnou, potom som nadšená, že môžem žiť život ktorý milujem, na mieste, ktoré milujem a robiť to, čo milujem. 

Rozbime si to na drobné:

Cena Rehability – 8 týždňov – 149,90 €

Cena jednej session 18,70 €

Pohybovú zostavu z session odcvičíš aspoň 3x (mala by si každý deň) – 6,24 €

Čoho si ochotná vzdať sa 3x týždenne aby si sa cítila lepšie?

Určiť si cenu za svoj výkon je odrazom vnímania vlastnej seba-hodnoty. Pre mňa to je vstup – aký druh energie, času, financii a trpezlivosti vložím do svojej práce. Pri cenotvorbe sa nezameriavam na výstup, ale na vstup. Čo je mojim vkladom do tohto programu a na koľko si vážim to, čo sa dostáva k žene počas celej doby trvania. Na Slovensku a v okolí je mnoho online cvičení a Rehability patrí k tým finančne náročnejším. Klient, ktorý zvažuje účasť v Rehability, nebude zisťovať akú veľkú hodnotu v sebe program ukrýva. Viem to. Zaujíma ho výsledná cena a výsledok vo forme vizuálnej podoby. K tomuto mi veľmi pomáha Instagram, predstaví vám, aké sú moje hodnoty. Opäť, čim autentickejšia a hodnotnejšia som ja, tým autentickejších klientov si priťahujem. Verím, že príležitosti k nám prichádzajú podľa toho na akej frekvencii sa nachádzame, a tak je v poriadku, že Rehability sa nedostane ku každému. Mojim poslaním nie je presviedčať, mojim poslaním je vytvoriť najlepšie možné podmienky pre tie z vás, ktoré sa rozhodnú byť jeho súčasťou. Preto neverím na konkurenciu. Každý z nás si vyberá presne to, čo je pre neho v daný moment to najlepšie. Nedokážem ho opvlyvniť, meniť a nechcem ho manipulovať. 

Myslím, že najdôležitejšie je povedať, že tento program je v procese a neustále svojim obsahom napreduje a reflektuje vaše potreby. Ovplyvňujú ho informácie, vzdelanie, vaše príbehy a moje osobné skúsenosti. Online program Rehability nikdy nebude perfektný a to je na ňom to najkrajšie. Mojim najväčším presvedčením je, že rehabilitácia po pôrode nie je oddelená od emočného prežívania. Telo nie je oddelené od mysle a to tvorí podstatu celého programu. Tento holistický pohľad je súčasťou celého procesu, ale je to možnosť voľby. Žena, ktorá si chce vychutnať cvičenie a berie to len ako fyzickú aktivitu nájde v programe rovnaký zmysel ako tá, ktorá chce pochopiť svoje telo ako celok, ktorá vníma svoj dych, cyklus, emócie. V Rehability ukazujem cestu, vy máte slobodnú možnosť rozhodnúť sa. Myslím, že miesto na ktorom žijem – Bali mi dáva nádherné možnosti a prístup k informáciám, ktoré spájam do celku, v kontexte nielen svojho sebarozvoja, ale aj svojej práce. 

Levely

Program Rehability /postpartum online program/ je odstupňovaný podľa náročnosti na TRI na seba navzájom nadväzujúce levely. Podmienkou účasti v Level 2 a 3 je absolvovanie Rehability Level 1.

Niesi si istá ako začať rehabilitovať po pôrode? Pri vaginálnom pôrode bez komplikácii, môžeš začať už 3-4 dni od pôrodu. Ak si po pôrode sekciou, odporúčam prvú gynekologickú prehliadku po šestonedelí a zahojenú jazvu. Ak máš akékoľvek otázky alebo pocit, že potrebuješ osobný prístup, tak si pred začiatkom Rehability programu zarezervuj jednorazovú konzultáciu.

Čo ťa čaká v Level 1? 

 • zmierniš a úplne odstrániš inkontinenciu
 • zlepšíš silu a flexibilitu svalov panvového dna
 • zrehabilituješ brušnú diastázu
 • naučíš sa bránicové dýchanie 
 • zlepšíš a naučíš sa pracovať s celým telom v súvislostiach a urýchliš tak rehabilitáciu po pôrode sekciou
 • zmierniš a úplne odstrániš bolesť chrbtice z dojčenia/manipulovania s bábätkom
 • zlepšíš držanie tela
 • vytvoríš si priestor len pre seba
 • naučíš sa pracovať so svojimi emóciami

Podmienkou pre prihlásenie sa do Level 2 je úplné absolvovanie prvého levelu. Workouty stále trvajú 30 minút, avšak zvyšuje sa ich intenzita a náročnosť. Pri osvojenej technike, tak stihneš viac cvičení v porovnaní s Level 1.

 • náročnejšie cvičenia na stred tela
 • pochopenie konceptu: plank, sklápačky, cvičenie s jednoručkami, …
 • prvý skok, odraz, a test panvového dna
 • návrat k obľúbeným športom: beh, HIIT,…
 • redukcia hmotnosti

Poslednou časťou online programu je Level 3, kde sa náročnosť cvičení zvyšuje pri stúpajúcej intenzite, počte opakovaní a počte jednotlivých sérii. Nové cvičenia stále pribúdajú, no stále kladiem dôraz na správne dýchanie a aktiváciu brušných svalov. Tento level je výzvou na kondíciu a koordináciu v skupine žien, ktoré sa spolu stretávajú viac ako 4 mesiace. Ukončením Level 3 máš za sebou polročnú rehabilitáciu po pôrode a si pripravená na akýkoľvek obľúbený šport, v ktorom si možno cítila limity.