NuTRIčný plán: starostlivosť o telo začína zvnútra, kvalitnou a liečivou stravou

Za NuTRIčným plánom stojíme dve – spoznaj ako vznikol. 

Trinity Concept je postavený na koncepte mind – body – soul. Aby žena mohla rásť potrebuje sa rozvíjať vo všetkých troch oblastiach:

  • mind – prepojenie a spracovanie emócií zdravým a produktívnym spôsobom
  • body – komplexná starostlivosť o fyzické telo zvnútra aj zvonka
  • soul – činnosti, ktoré stimulujú myseľ, znižujú hladinu stresu a pestujú zdravú psychiku

Žena v akejkoľvek fáze života potrebuje tieto tri časti, tvoriace celok, kultivovať. Obzvlášť po pôrode, tak silne transformačnom momente, keď sa “znovunarodí” so svojim dieťaťom. A zrovna vtedy mávame tak nejak menej času pre seba.

Tu niekde začal príbeh vzniku NuTRIčného plánu

Rehabilitácia nielen po pôrode ide ruka v ruke s výživou a vyváženou stravou. I keď som milovník zdravej stravy a životného štýlu, viem kde siahajú moje limity, a tak som si uvedomovala, že skôr či neskôr bude nevyhnutné osloviť odborníka. 

Takmer všetko v Trinity Concepte sa deje prirodzene a v ľahkosti, a toto nie je výnimka. Na pozíciu osobnej asistentky som v roku 2021 našla Sisu, ktorá je zároveň aj nutričnou poradkyňou so špecializáciou na výživu detí a žien počas tehotenstva a dojčenia. Spojili sme príjemné s užitočným a začal vznikať NuTRIčný plán, ktorý som si najskôr vyskúšala na sebe a fungovalo to skvele. Myslím, že vôbec prvýkrát som sa zorientovala v porciách a množstve jedla na tanieri. Toto bol u mňa nedostatok, s ktorým mi Sisa veľmi pomohla.

Sisa vypracovala univerzálny plán vhodný všeobecne pre dojčiace ženy, ale tiež je k dispozícii na vypracovanie individuálneho jedálnička. Pre mňa z pohľadu tvorcu konceptu, ale aj klienta je dôležité aby sa skladal z dostupných surovín s jednoduchým postupom. Myslím, že sa nám to podarilo. 

Fun fact na záver: so Sisou sme takmer v dennom kontakte, no nikdy sme sa nevideli naživo. Je to moja prvá skúsenosť s osobnou asistentkou a zároveň potvrdenie, že práca na diaľku je skvelá možnosť, pokiaľ sú vopred nastavené pravidlá s chuťou pracovať ako team. 

Important fact na záver: To, čo ješ, je len časť celej skladačky s názvom zdravie. Fyzické aj mentálne. Nájdi si čas, sadni si k jedlu s kľudom, spomaľ, odlož telefón a sústreď sa na každé sústo. Oddychuj, tráv čas vonku, hýb sa, dopraj si čas pre seba, kultivuj (seba)lásku a medziľudské vzťahy s blízkymi. A hlavne, buď k sebe láskavá, ak náhodou niečo „nedodržíš“. 🙂

Text obrázku: @footprintsofkindness

S láskou,

Napísala Zuzana, editovala Paulína, zdroj cover obrázku – Unsplash.
Zdieľať

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM