Posledný program v roku 2023 – vyber si ten svoj a získaj bonus v hodnote 100 € – ZISTI VIAC

INFINITY

/ každá žena má nekonečný potenciál /

Infinity je dvojmesačný online program. Je to tvoja online knižnica vybraných ženských tém, ktorá Ti pomôže odomknúť Tvoj nekonečný potenciál.

„Verím, že každá žena má právo na prístup k informáciám na základe, ktorých dokáže urobiť správne rozhodnutie pre svoje zdravie“

Infinity, prémiové členstvo Ti ponúka možnosť venovať sa ženským témam do hĺbky. Kombinácia pohybu, meditácie, práci na podložke aj mimo nej. Zaujímavé webináre, rozhovory, inšpirácia k strave, či seba-rozvoj.

Infinity otvárame každé dva mesiace, vždy so špeciálnym hosťom.

Ešte stále uvažuješ? Čítaj ďalej.

Nové Infinity RITUÁL začína 1. 11. 2023

Prémiové členstvo získaš za 99,90 €

Prihlás sa do 20.10.2023 a získaj prístup k Infinity HNEV a CYKLUS – viac info

Viac o Infinity

Čo ťa čaká v Infinity?

Cena

2-mesačné Infinity

99,90 €

Čo Ti odkazujú ženy, ktoré sú v Infinity?

Prihlás sa do novembrového programu a získaj BONUS v hodnote 200 €!

Bonus: Infinity na tému HNEV a CYKLUS

  • hostia: Simona Kozerawski, Katarína Bagniari, Barbora Dávidová
  • viac ako 30 tématických pohybových videí
  • workbook hnev a cyklus
  • meditácie
  • nutričný plán a inšpirácie k strave

Začíname 1. 11. 2023 

Prístup k videám máš 2 mesiace 

KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK

Odborníčky, ktoré vytvorili Infinity pre Teba

Zuzana Kaduková

zakladateľka Trinity Concept

Pracujem so ženami a zrozumiteľným spôsobom im ukazujem dôležitosť SPOJENIA. Svojou prácou vediem ženu ku kvalitnejšiemu vzťahu samej so sebou. Som vášnivá študentka ženského well-being a odborníčka na pohybovú terapiu.

Viac o mne a Trinity Concept

Livia Helen

špeciálny hosť – Infinity RITUÁL 

Objavujem a kultivujem bytostný potenciál, predovšetkým ten ženský. Snažím sa šíriť povedomie o ľudskej samouzdravovacej schopnosti, na všetkých úrovniach bytia. Opieram sa o poznatky z Taoizmu, Tradičnej čínskej medicíny a dedičstvo od Mamy Helen, liečiteľky a šamanky.

Viac o mne

Katarina Bagniari - specialny host Infinity

Katarína Bagniari

špeciálny hosť – špecialistka na menštruačné cykly, plodnosť a zdravie žien

Som antropologička, poradkyňa, autorka online programov a natáčam podcast. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena a ako žiť v súlade so svojím telom. 

Viac o mne

Baru Davidova - specialny host Infinity

Baru Dávidová

špeciálny hosť – trénerka a holistická poradkyňa

 

Za trénováním žen vidím víc než jenom spálené kalorie a krásné postavy. Pokud je vaším snem pocítit harmonii těla, mysli i duše, ráda se stanu vaší tak „trochu jinou trenérkou na podložce“.

Viac o mne

Simona Kozerawski

špeciálny hosť – osobná fitness trénerka

Som osobná trénerka zo Žiliny a nadšenkyňa zdravého životného štýlu. Silový tréning v kombinácii s jógou a celkovým „well beingom“ mi prirástol k srdcu najviac a prenášam to aj do svojej práce s klientami.

Viac o mne

Často kladené otázky

Celý program je určený pre aktívnu ženu s túžbou venovať si ČAS. Pri tvorbe Infinity som vychádzala z vedomosti o ľudskom tele a emóciách. Je položený na základoch ženského well-beingu v súlade so ženským cyklom a základnými princípmi holistickej pohybovej terapie.

  • miniloptu 
  • minibands (ak mas dvojmesacne clenstvo – 50% zlava na TRI set 
  • jednoručky 1kg alebo flaše s vodou
  • tenisovú alebo masážnú loptičku
  • priestor na cvičenie a mindfulness aktivity – zisti viac

Cvičenia v Infinity sú navrhované tak, aby boli bezpečné aj pri miernej brušnej diastáze či oslabenom panvovom dne. Avšak nenahrádzajú úvodnú postpartum rehabilitáciu. Odporúčam prejsť programom Rehability / Level 1/ a následne pokračovať v Inifnity.

Opýtaj sa Tvojho tela čo práve teraz potrebuje. Potrebuješ rozprúdiť energiu, zahriať svaly, spotiť sa, rozpohybovať jednotlivé časti? Potrebuješ dýchacie cvičenie? Chceš si zatancovať? Meditovať? Nemáš inšpiráciu ako písať svoj denník? Chýbajú Ti jednoduché, zdravé a chutné recepty? Alebo chceš tip na hudbu vo forme playlistu? To všetko nájdeš v Infinity.

Celý obsah členstva máš k dispozícii 2 mesiace. A čo potom? Po ďalšom období pribudnú ďalšie a ďalšie videá takže možností v Infinity je naozaj nekonečno!

Každá matka vie, aké ťažké si je nájsť na seba čas. Uisti sa, že tento čas využiješ správne.

Trinity Concept v médiách

Mať ploché bruško, cítiť sa skvele po fyzickej, ale aj psychickej stránke je snom každej ženy. Poďme zmeniť tento sen na realitu. Odborníčka Zuzka Kadaková vám vo videách ukáže ako na to!

Zuzana Kaduková tvrdí, že práca so ženami je jej poslaním. Aj preto sa rozhodla založiť svoj jedinečný Trinity Concept.

Pred pár týždňami som bola hosťom komunity 3NITY concept, ktorý tvorí Zuzka, ktorá pomáha ženám v každom veku a to formou pohybovej terapie.

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote mnohých žien. Napriek niekoľkým nedostatkom v podobe nevoľností sa budúce rodičky tešia na príchod nového jedinca a počas gravidity sa o seba patrične starajú.

Úspešná tanečníčka Zuzana Kaduková sa venovala pohybu od svojho detstva, kedy začala tancovať v bystrickom tanečnom klube. Nakoniec sa však vybrala na druhý koniec sveta.

Zuzanu Kadukovú poznajú nielen Bystričania najmä ako úspešnú umelkyňu. V pozícii tanečníčky vystúpila po boku známych hviezd, akými boli napríklad Lucie Bílá či Majk Spirit.

,,Ak sa o svoje telo staráme v tehotenstve, mali by sme sa oň zaujímať aj po pôrode. Zvýšenú pozornosť treba venovať diastáze,“ tvrdí diplomovaná trénerka.

Tanečníčka Zuzka trávi materskú dovolenku spolu s rodinou na turistami veľmi vyhľadávanom ázijskom ostrove Bali. Ako vyzerá život na ostrove počas hrozby koronavírusu, prezradila pre banoviny.sk.

Za veľkým alebo ovísajúcim bruškom, ktoré nám zostalo mesiace či roky po pôrode, môže byť rozostup brušných svalov.

Prihlásenie

INFINITY

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM