Čaká Ťa varenie, pečenie, deti majú prázdniny, muž má dovolenku,

svokra príde na dlhú návštevu alebo pracuješ aj na Štedrý deň?

Odpovedala si, ÁNO?

HOLIDAY MENTAL KIT obsahuje všetko, čo potrebuješ, aby si zvládla obdobie pokoja a mieru – Vianoce, a pripravila sa tak na rok 2024.

Ak sa Ti zdá, že Tvoja suseda to všetko zvláda oveľa lepšie, možno už má tento balíček alebo to len fantasticky hrá na perfektnú domácnosť.


Súhlasíš, že...

...perfektná domácnosť je ilúzia?

Chceš lepšie zvládnuť emócie, ktoré so sviatkami prirodzene prichádzajú?

Mám pre Teba možnosti ako na to!

HOLIDAY MENTAL KIT

Rozbal si ho...

„Nenechaj bublať svoje emócie pod pokrievkou kapustnice. Poviem Ti tajomstvo – tie pocity raz budú musieť ísť von a pravdepodobne ich nikto nechce dostať pod vianočný stromček. Vďaka tomuto balíčku ich môžeš púšťať postupne.

Tak čo, na akú adresu Ti to pošlem?


Želám Ti také sviatky, po akých túžiš.

Zuzana & Team Trinity

Trinity Concept v médiách

Mať ploché bruško, cítiť sa skvele po fyzickej, ale aj psychickej stránke je snom každej ženy. Poďme zmeniť tento sen na realitu. Odborníčka Zuzka Kadaková vám vo videách ukáže ako na to!

Zuzana Kaduková tvrdí, že práca so ženami je jej poslaním. Aj preto sa rozhodla založiť svoj jedinečný Trinity Concept.

Pred pár týždňami som bola hosťom komunity 3NITY concept, ktorý tvorí Zuzka, ktorá pomáha ženám v každom veku a to formou pohybovej terapie.

Tehotenstvo je jedným z najkrajších období v živote mnohých žien. Napriek niekoľkým nedostatkom v podobe nevoľností sa budúce rodičky tešia na príchod nového jedinca a počas gravidity sa o seba patrične starajú.

Úspešná tanečníčka Zuzana Kaduková sa venovala pohybu od svojho detstva, kedy začala tancovať v bystrickom tanečnom klube. Nakoniec sa však vybrala na druhý koniec sveta.

Zuzanu Kadukovú poznajú nielen Bystričania najmä ako úspešnú umelkyňu. V pozícii tanečníčky vystúpila po boku známych hviezd, akými boli napríklad Lucie Bílá či Majk Spirit.

,,Ak sa o svoje telo staráme v tehotenstve, mali by sme sa oň zaujímať aj po pôrode. Zvýšenú pozornosť treba venovať diastáze,“ tvrdí diplomovaná trénerka.

Tanečníčka Zuzka trávi materskú dovolenku spolu s rodinou na turistami veľmi vyhľadávanom ázijskom ostrove Bali. Ako vyzerá život na ostrove počas hrozby koronavírusu, prezradila pre banoviny.sk.

Za veľkým alebo ovísajúcim bruškom, ktoré nám zostalo mesiace či roky po pôrode, môže byť rozostup brušných svalov.

Zapíš sa do newslettra a získaj 20 eurovú zľavu na svoj
1. Program:

Obratom ti pošleme e-mail s kódom, ktorý zadáš pri svojej registrácií do vybraného programu

Prihlásenie

TRINITY ONLINE PROGRAM